Běžíme! 2.8.2021

Dámy a pánové registrace už běží a od včerešího otevření je pryč 17 z 30 míst, takže jestli ještě váháte, neváhejte. Těším se na Vás.! Aktuální startovku můžete sledovat také na konci propozic.


Zítra to začne! 31.7.2021

Zítra v osum večer se otevřou přihlášky a co že bude součástí startovního poplatku? Samozřejmě servis v podobě ubytování, fotek, polopenze a občerstvení na trati. Kromě toho pak měření času a trasy GPS trackingem i čipem. No a taky dárky jako je finisherské funkční tričko, náramek, nálepka a ještě něco navíc :)

Nejvíc je ale samotný běh!


Za měsic otevíráme. 1.7.2021

Ano, přesně za měsíc se spouští registrace pro 30 běžců, kteří chtějí vyzvat letošní River Trail. Zde v propozicích je vše aktualizováno, tak můžete ladit. Pro průběžné zajímavosti a aktuality sledujte Facebook a Instagram, to máte určitě všichni. Zde se ale dozvíte vše potřebné, brzy třeba i to jak bude vypadat startovní balíček..


Socializace nutná 28.4.2021

To že závod organizuje asociál už jste si všimli, ale že River Trail najdete i na sociálních sítích, Vám možná uniklo? Na Facebooku i Instagramu najdete více živelných zpráv, postřehů z trasy i nějaké ty novinky ;)


River Trail 2021 28. 1. 2021

Modří už vědí... Ne vlastně všichni už tak nějak ví že další ročník River Trailu se poběží od pátku do soboty 1. - 3. 10. 2021, tedy opět první víkend v říjnu patří Střele a Berounce. Formát závodu bude úplně stejný undergroundový a táborový, ale kromě GPS trackignu přibude i čipová časomíra, aby to nekulhalo jako loni. Přece jen je na trase dost míst kam nedosháne GPS ani mobilní signál. Pár novinek se průběžně objeví zde a nebo na Fb události. Tak už začněte ladit a těším se na Vás! Bystrouš


Fotogalerie RT 2020 14. 10. 20

Jiným by to trvalo dva týdny, ale my to máme už dnes! A že je na co se podívat! Letošní ročník nebude ve videu, ale o to lépe ho ve fotkách zastili pánové Michael Dobiáš a David Liška, děkuji pánové!


Výsledky RT 2020

Velmi jednoduchou výsledkovku všech statečných, kteří zdolali 3x32km už můžete stahovat zde! Podorbnější výsledky a samozřejmě parádní fotky budou brzy následovat. Díky Vám všem a klobouk dolů. 


Online tracking  1. 10. 2020

Stejně jako loni, bude i letos dodržení tratě a čas měřen GPS trackingem. Každý běžec si ponese svůj čip a Vy můžete svou drahou polovičku sledovat online. Aktuální startovku najdete na úvodní stránce RT webu.


Doprava na start 9. 9.. 2020

Stejně jako loni bude sraz před starem v Žihli ve 12:00, tedy dvě hodiny před startem abychom si rozdali trackery a probrali co je třeba. Místo srazu je hospoda na rohu vedle nádraží! Kdo chce snížit svojí uhlíkovou stopu, může k dopravě využít vlak z Plzně R1086 s odjezdem 12:04. Ten by měl ale do Žihle dorazit kolem 13 hod, takže to bude tak tak.


Registrace běží 19. 8. 2020

Od začátku srpna je otevřena registrace a do naplnění kapacity zbývá 9 kousků, takže jestli váháte...

Připomínám že jen registrovaní do konce srpna budou mít plný startovní balíček obsahující finisherské tričko, plecháček, náramek, a nálepku.


Trofeje 2020 22.7.2020

Že budete mít po "závodu" nohy těžké a tuhé jak dva špalky je celkem jasné, ale když sebou pohnete, tak si domů odnesete i tenhle kus dubu. Pro první tři muže a ženy jou připraveny dřevěné totemy s rozměry 75 x 75 x 300 mm a laserovým gravírováním po celém obvodu. Nic víc, nic míň!

No řeknu Vám, že už teď je nechci dát z ruky..


Ročník 2020 7. 3. 2020

Dneska mám svátek a zase jsem od ségry dostal ty dobré sušenky, co byly na občerstvovačkách RT,  ale k tomu jsem si nadělil aktualizaci stránek River Trailu! Konečně jsem dotáhnul update na letošní ročník, který se poběží opět první říjnový víkend. Ono je vlastně všechno stejné jako loni, ale teď si můžete přečíst pár referencí loňských frajerů a kouknout na malou galerii od Michala. Další lákadla trasy ale až později.. Tak se na Vás těším 2. - 4. 10. 2020, jestli si věříte. Jo a kromě toho i Facebook stránku ;)


Výsledky 9. 10. 2019

Výsledky z GPS Trackingu bohužel nejsou tak přesné, jak byl očekáváno, ale o ty tady skoro nešlo. Ne, je pravda že tohle bude chtít vylepšit, ale výsledky i s mezičasy si můžete nyní stáhnout. Případné chyby prosím omluvte, reklamovat nelze!


Fotogalerie! 9. 10. 2019

Skvělé fotky od Michala Dobiáše a Davida Lišky jsou online. Moc mě těší, že naše akce přilákala dobrovolně fotografy takového formátu! Děkujeme.


Měření 2. 10. 2019

Průběh, počínání borců na trati i její dodržování můžete sledovat živě u poskytovatele trackingu Follow.me Díky nepřetržitému GPS záznamu nemusíte mít obavy o svého živitele či drahou polovičku, všichni jsou pod dohledem.


Oč tu běží: 2. 10. 2019

Kromě cti a slávy bude nejrychlejší muže a ženy zdobit tahle trofej! Žádný plast, žádný katalog ale 300 x 85 x 85 mm buku ;) Ukaž že jsi tvrdý/ tvrdá a přihlaš se na 3 x 30 km na poslední chvíli!


Ubytování 19. 9. 2019

Pro každého běžce je objednáno ubytování a polopenze. Pokud chcete ubytovat doprovod navíc, napište mi počet nejpozději do středy 25.9.! A jak bude ubytování vypadat?

Pátek v táboře Máj (odkaz zde). Komu je echt zima, vezme si spacák, jinak je zde povlečení i deky a samozřejmě strava. Areál je patřičně zrekonstruovaný, přesto buďte prosím připravení a shovívaví k táborovému charakteru. Sobota je zajištěna v Hotelu Berounka Liblín (odkaz zde). Zázemí a pohodlí ieální. Do chat a pokojů budete přiděleni zcela náhodně!


Doprava na start 18.9.2019

Parkovat u cíle není problém v ulicích přilehlého sídliště Tady a v ulicích kolem bývá místo. Doubravka je bezpečná. Pak dojít na zastávku Husův park zde a jet autobusem č. 28 k vlakáči. Zastávka nejblíže k nádru je ta s názvem Prazdroj (ne že vás to vtáhne do pivovaru). Vzhledem k časovému plánu je ideální spoj z Plzně do Žihle R 1084 s odjezdem v 10:04 z hlaváku. Pražáci můžou vyrazit v 8:15 vlakem č. R 772 s příhodným označením Berounka a přestoupit do výše uvedeného. Přebytečný čas a předstartovní nervozitu lze odplavit v Žihleské nádražce.


River Trail commitment, aneb závazek každého účastníka.

K účasti na River trailu mě vede zvědavost a touha po proběhnutí nepoznaného. Síla nohou mi dává možnost poznat unikátní krajinu formou mému tělu nejbližší. V rytmu hlubokého dechu a pracujících svalů se dostávám do klidu a vnímám surovou přírodu. Běh je mým prostředkem a lehce jako zvěř prolétnu cestou za svým cílem. Soutěživost mě vlastní nutí mě podat maximální úsilí ale hanba by mi nedala usnout, kdybych pohybem svým přírodu poškodil nebo spoluběžce omezil. Každou etapu River Trailu neběžím pro nic jiného, než abych se vydal a zasloužil si svůj den.


Už je to tady! 1.8.2019

Mrkněte na aktualizované propozice v provedení a večer buďte u PC. Dnes ve 20:00 bude otevřena registrace pro ty, kteří chtějí zdolat River Trail.


GPS Tracking 1.8.2019

Měření času bude opravdu pouze GPS trackingem. Každému z Vás přidělíme tracker a proběhnutím daným místem startu a cíle bude váš čas zaznamenán, stejně jako průběžné kontroly a mezičasy. Mapu,kontroly a vůbec celé rozhraní, kde může Váš doprovod i babi s dědou sledovat online pohyb po trase najde zde.  Trackingem bude prokázáno i dodržení trasy, za které je zodpovědný každý běžec sám – opravdu tam nebude ŽÁDNÉ PŘIDANÉ ZNAČENÍ, pouze turistické na drtivé většině trasy, takže podrobně studujte mapy a navigace. Je to ale pořád kolem řeky ;)


Aby jste měli v čem chodit mezi lidi.. 1.8.2019

Bude pro každého účastníka v ceně startovného připraveno pamětní tričko ;)


Začínáme! 9.6.2019

Přesně za 4 měsíce je tady nový ale již ozkoušený River Trail 2019 - etapový běh, závod, trénink, pokus nebo jak chcete. Záleží na Vás jak pojmete tři dny, tři etapy běhu bez značení a startovních čísel, pouze s GPS trackingem po trase kterou udává koryto řeky.

FB událost zde